NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Obiekt na sprzedaż - Szczecin, Pomorzany (a237490)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

3600000zł (1623zł/m2)

2218 m2 powierzchni
SUPER OFERTA - ŚWIETNA LOKALIZACJA!!! Niesamowita okazja nabycia działki o powierzchni 4858 m2 oraz stojącego na niej budynku, w którym obecnie funkcjonuje serwis blacharsko-lakierniczy przy jednej z większych ulic Szczecina. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony wybudowany w latach 50-tych. Dzięki ciągłym remontom i ulepszeniom znajduje się wciąż w bardzo dobrym stanie. W roku 2008-2009 wymieniono pokrycie na papę termozgrzewalną oraz wykonano nowe odwodnienia i opierzenia z blachy ocynkowanej. W roku 2011 budynek został ocieplony, jak również wykonano nową elewacje z tynku strukturalnego. W budynku o powierzchni 2217,7 m2, oprócz hali obsługi samochodów, znajdują się również pomieszczenia biurowe, zaplecza socjalne oraz magazyny. Łącznie wewnątrz znajduje się ponad 50 pomieszczeń o różnym przeznaczeniu i funkcji. Ściany budynku zbudowane są z cegły ceramicznej o grubości 25-38 cm. Fundamenty i stopy żelbetowe wylewane i prefabrykowane. Konstrukcja ryglowa budynku z elementów prefabrykowanych żelbetowych. Elementy nośne pokrycia dachu z dźwigarów strunobetonowych przykrytych płytami żebrowymi i korytkowymi. Belki podsuwnicowe stalowe (dwuteowniki). W dachu zamontowane świetliki pokryte szkłem zbrojonym. Okna PCV. W budynku występują instalacje: elektryczna 220/380 V, wodna z sieci miejskiej, CW podgrzewacze elektryczne, CO kotłownia (piec olejowy, drewno, węgiel), w halach nawiewy, zrzut ścieków bytowych do kanalizacji sanitarnej, wentylacja mechaniczna, instalacja odciągu wiórów , sieć komputerowa, odgromowa, alarmowa, telefoniczna (centrala na 100 numerów). W halach znajdują się 2 suwnice o udźwigu 2,5 t każda. Na terenie działki znajdują się także 3 wiaty blaszane o łącznej powierzchni zabudowy 499,89 m2. Rachunki miesięcznie wahają się od 400 zł do 1000 zł. Istnieje możliwość wynajmu działki i budynku bez sprzętu oraz ze sprzętem do serwisu blacharsko-lakierniczego, na który składają się głównie: kabina lakiernicza pod lakiery wodne SAIMA, 2 ramy do geometrii nadwozia, 2 podnośniki dwukolumnowe. Miejsce idealne na magazyn, warsztat, hale produkcyjną itp. Atrakcyjność nieruchomości zwiększa dodatkowo lokalizacja przy głównej arterii Szczecina. Zapraszam na prezentację!

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES