NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Obiekt na sprzedaż - Szczecin, Płonia (a111310)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

1900000zł (4634zł/m2)

410 m2 powierzchni • Inny
P E N S J O N A T / H O T E L I K / zlokalizowany na obrzeżach Szczecina, blisko zjazdu na autostradę , z przeznaczeniem pod działalność hotelową,/ ale nie tylko / z własnym parkingiem./ także dla TIR-ów/. Na 2 kondygnacjach znajduje się 17 pokoi. Na parterze znajduje się wydzielona część prywatna : 75 m 2 /salon z aneksem kuchennym- 35 m 2, łazienka- 4 m 2, w c, 3 sypialnie, pomieszczenie gospodarcze/i 4 pokoje hotelowe o powierzchniach od 10 - 15 m 2 / jedno, dwu i trzy - osobowe /. Na I piętrze 8 pokoi o pow. 10 -20 m 2. każdy z łazienką. Standard bardzo dobry. Obiekt i teren zadbane. Położony w cichym, ustronnym miejscu, a jednocześnie niedaleko od zjazdu z autostrady.Hotelik posiada stałych klientów. DZIAŁALNOŚĆ DOCHODOWA !!! Ponieważ nie ma ograniczonego limitu zabudowy działki - jest możliwość postawienia drugiego domu / garażu itp...../. O F E R T A T A J E S T B A R D Z O D O B R Ą I N W E S T Y C J Ą D L A P O W A Ż N Y C H K L I E N T Ó W !!!! U P R Z E J M I E Z A P R A S Z A M Y !!!!

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES