NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Obiekt na sprzedaż - Szczecin, Klęskowo (a18507)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

3900000zł (1300zł/m2)

3000 m2 powierzchni
Nieruchomość położona jest na obrzeżu Szczecina-Klęskowa, przy drodze szybkiego ruchu A-3, 20 km od przejścia granicznego Kołbaskowo, w odległości 12 km od Centrum Szczecina. Ta spokojna i malowniczo położona część dzielnicy charakteryzuje się budownictwem o bardzo niskiej intensywności, dominują budynki mieszkalne, jednorodzinne w zabudowie luźnej. Wokół znajdują się tereny w większościjeszcze nie zagospodarowane. Bliskie sąsiedztwo Puszczy Bukowej, słynącej z licznych ścieżek zdrowia oraz piuęknych widoków, stwarza możliwość wykorzystania nieruchomości na cele nie tylko mieszkalno-produkcyjne, ale również rekreacyjno-sportowe lub hotelarskie. Obecnie nieruchomość podzielona jest na dwie działki : na pierwszej działce znajdują się obiekty mieszkalne, przestronne hale produkcyjne i wygodne magazyny; druga działka jest niezabudowana, ale dzięki swojemu ukształtowaniu idealnie nadaje się na cele rekreacyjno-sportowe, a także sadowniczo-ogrodnicze. Na terenie posiadłości znajduje się komfortowy dom jednorodzinny i dwa mieszkania dla pracowników. Wszystkie szczegółowe powierzchnie, liczba pomieszczeń dostępne są do wglądu w biurze nieruchomości.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES