NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Obiekt na sprzedaż - Szczecin, Dąbie (a230443)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

1465000zł (2500zł/m2)

586 m2 powierzchni
Obiekt wielofunkcyjny o powierzchni całkowitej 586m2 na działce 774 m2 , Szczecin - Dąbie składający się z trzech części. I część warsztat znajduję się na II poziomach . Na parterze powierzchnia 150 m2 ( na dzień dzisiejszy z urządzeniami potrzebnymi do prowadzenia warsztatu samochodowego ) w tym biuro , narzędziownia , toaleta ,pomieszczenia socjalne oraz sala główna z dwoma bramami segmentowymi otwieranymi elektrycznie ( 3.5m x 4m ) . Natomiast na I piętrze znajduję się także pomieszczenie socjalne i biuro do których można dostać się przez salę główną. II część to pomieszczenia biurowe świeżo po generalnym remoncie . Powierzchnia całkowita 150 m2 : 3 pomieszczenia biurowe , archiwum , sala konferencyjna , recepcja , taras , łazienka , pomieszczenie gospodarcze oraz aneks kuchenny. III część to hala 200m2 plus 40m2 pomieszczenia socjalne z wc z płyt warstwowych, ocieplona z bramą wjazdową HORMANN 4mx4m zamykana elektrycznie . Posadzka bezpyłowa , instalacja sprężonego powietrza ( filtrowane i nie ) zasilanie ( 380 V, 230V, 24V ), świetlik na całej długości hali z poliwęglanu 5-cio komorowy, wysokość robocza 5m. Brama wjazdowa na teren przed halą 6m. Ogrzewanie centralne - kocioł 35kW ( ekogroszek, węgiel, pelet, brykiet ). Obiekt pod inwestycję lub pod siedzibę jednej firmy np. z branży samochodowej .Zapraszam na prezentację !

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES