NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum (a114267)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

390000zł (4193zł/m2)

93 m2 powierzchni • 3 pokojowe • na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym
Bardzo atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w Centrum. Znajduje się na drugim piętrze w odnowionej kamienicy. Zakres prac obejmował m.in. ocieplenie, odnowienie elewacji, osuszenie piwnic i wzmocnienie fundamentów. Samo mieszkanie także przeszło kapitalny remont. Odrestaurowano drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne są nowe, wymieniono wszelkie instalacje: gazową, wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Nowe grzejniki są sterowane elektronicznym termostatem, nowe są również okna PCV. W salonie zachowano oryginalną sztukaterię, co w połączeniu z wysokiej klasy wykończeniem daje wyjątkowy efekt. Pokoje są duże, rozkładowe i bardzo ustawne. Także kuchnia wyposażona w gustowną zabudowę zapewnia sporą przestrzeń co pozwoliło wygospodarować miejsce na stól jadalny. Łazienka zaś wykończona jest nowoczesną glazurą i terakotą w ciepłych odcieniach. Znajduje się w niej narożnikowa wanna i pomysłowo wygospodarowane miejsce na pralkę. W mieszkaniu odnajdziemy ciszę i spokój co jest zaslugą m.in. spokojnych sąsiadów, a dodatkowo dzięki lokalizacji szybko i sprawnie dotrzemyy do środkow komunikacji, sklepow czy centrów handlowych. Oferta godna uwagi. POLECAM !

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES