NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście (a106609)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

299000zł (3285zł/m2)

91 m2 powierzchni • 3 pokojowe • na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym
Bardzo duże, przestronne, ciche, mieszkanie w samym centrum. Gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Mieszkanie składa się dużych rozkładowych pokoi (28,24,18 m2). W jednym z nich bardzo pojemna zabudowa meblowa wysokiej jakości. W pokojach na podłogach panele. Ściany w dwóch pokojach pokryte tapetą, w trzecim gładkie malowane. Balkon zabudowany, stanowi obecnie część pokoju. Istnieje możliwość odkrycia oryginalnych drzwi przejściowych oraz zrobienia kominka. W mieszkaniu jest także z pomysłem zabudowana duża (9,5m2) kuchnia z oknem w glazurze i tarakocie. Łazienka z wc i wanną również w ładnej glazurze i terakocie. Klatka schodowa bardzo czysta i przyjemna. Polecam szczególnie ze względu na lokalizację. Mieszkanie z dużymi możliwościami, w super cenie.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES