NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Lokal na wynajem - Szczecin, os. Przyjaźni (a108431)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

2500zł (58zł/m2)

43 m2 powierzchni • na parterze
Na wynajem lub sprzedaż(nr SWO 108429) pawilon handlowy w centrum osiedla Przyjaźni - ul. 26 kwietnia, w miejscu o dużym natężeniu pieszych - pierwszy od ulicy. Na pow. 43m2 wchodzi powierzchnia sprzedażowa, wc, oraz kącik socjalny. Duże witryny, klimatyzator, rolety antywłamaniowe, parking. Lokal wolnostojący - 2 wejścia, położony jest na terenie spółdzielni - stąd dodatkowa dzierżawa brutto to ok. 870 zł m-cznie netto. Obiekt idealnie nadaje się na prowadzenie sklepu ogólnospożywczego - obecnie warzywniak - ale można rozszerzyć działalność o dodatkowy asortyment. Bardzo dobry punkt handlowy - zapraszam do współpracy - cena do rozmów!

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Dodaj do notesu Drukuj ofertę
Zapytaj o tę ofertę
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES