NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Lokal na wynajem - Szczecin, Podzamcze (a105868)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

2000zł (50zł/m2)

40 m2 powierzchni • posiadający 2 pomieszczeń • na 1 piętrze • Biuro • stan Idealny
Do wynajęcia lokal biurowy/ usługowo-biurowy o pow. 40 m2 na Podzamczu. Wysoki standard wykończenia. Kamienica 4 piętrowa, po kapitalnym remoncie w 2011r. Lokal znajduje się na I piętrze : dwa pokoje biurowe 26m2 i 9m2 z toaletą i aneksem kuchennym. Lokal można podzielić na dodatkowe mniejsze pokoje biurowe. Cena za biuro ? 2.000 zł netto + opłata eksploatacyjne w wysokości 8zł/m2, która obejmuje wodę, ścieki, ogrzewanie, śmieci, ochronę, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatację powierzchni ogólnodostępnych, klimatyzację, system pożarowy, system napadowy. Za dodatkową opłatą oferowane kompleksowe sprzątanie biura. Kaucja 2-miesięczna. Kamienica ma charakter zamknięty (wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon), dozorowany przez 24 h. W budynku znajduje się system zewnętrznego i wewnętrznego monitoringu z zapisem obrazu, system alarmowy, system napadowy, system pożarowy. Lokale biurowe dodatkowo posiadają klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowe okablowanie które może być wykorzystane na potrzeby: wideo domofonów, zamków magnetycznych itp. Do lokali można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych. Budynek posiada dwa wejścia. Możliwość wynajęcia dodatkowych prywatnych miejsc parkingowych. W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, restauracje, kawiarnie, hotele.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Dodaj do notesu Drukuj ofertę
Zapytaj o tę ofertę
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES