NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Lokal na wynajem - Szczecin, Płonia (a109858)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

3500zł (35zł/m2)

100 m2 powierzchni • posiadający 4 pomieszczeń • na 1 piętrze • stan Idealny
Polecam na wynajem powierzchnię biurową w bardzo wysokim standardzie wykończenia wnętrza. Lokal położony jest na pierwszym piętrze budynku biurowego. Składa się z czterech pokoi biurowych o powierzchni 19.1, 18, 13,9 i 9 m2. Ściany gładkie malowane, na podłodze posadzka granitowa. W każdym pokoju okablowanie elektryczne i internetowe umożliwiające podłączenie kilku biurek. W budynku znajduje się serwerownia, najemca sam wybiera dostawcę internetu. Lokal posiada zaplecze socjalne o powierzchni 20m2, w postaci kuchni z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, oraz łazienki z kabiną prysznicową i WC, oraz osobnego WC. W przestronnym korytarzu można ulokować sekretariat lub szafy , garderobę itp. W cenie najmu lokalu wliczone jest ogrzewanie z własnej kotłowni. Najemca płaci tylko za media (energię elektryczną na podstawie pod liczników oraz internet). Istnieje możliwość podłączenia alarmu, gdyż lokal posiada odpowiednie okablowanie. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Do czynszu najmu należy doliczyć podatek VAT, wynajmujący wystawia faktury. Polecam ze względu na standard i lokalizację, bardzo łatwy dojazd do centrum miasta i wyjazd na trasy krajowe nr 3 i 10. Zapraszam na prezentacje.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Dodaj do notesu Drukuj ofertę
Zapytaj o tę ofertę
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES