NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Lokal na sprzedaż - Szczecin, os. Przyjaźni (a108429)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

195000zł (4534zł/m2)

43 m2 powierzchni • na parterze • stan Dobry
Na sprzedaż lub wynajem(1790zł/m-c) pawilon handlowy w centrum osiedla Przyjaźni, w miejscu o dużym natężeniu pieszych - pierwszy od ulicy. Na pow. 43m2 wchodzi powierzchnia sprzedażowa, wc, oraz kącik socjalny. Duże witryny, klimatyzator, rolety antywłamaniowe, parking. Lokal wolnostojący - 2 wejścia, położony jest na terenie spółdzielni - stąd dzierżawa brutto to ok. 1000zł. W ostatnim czasie spółdzielnia wyraziła zgodę na rozszerzenie działalności lokalu z zakresu branży spożywczo-przemysłowej, jak np. delikatesy czy dowolna sieciówka. Obiekt idealnie nadaje się na prowadzenie sklepu ogólnospożywczego - obecnie warzywniak. Bardzo dobry punkt handlowy - zapraszam do współpracy - cena do rozmów!

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES