NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Lokal na sprzedaż - Szczecin, Podzamcze (a107045)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

1995000zł (7528zł/m2)

265 m2 powierzchni • na parterze • stan Idealny
Kamienica na podzamczu o pow.300m2 w pierwszej lini zabudowań od rzeki, z każdego piętra piękny widok ,całkowicie przebudowany od podstaw w 2010/2011r.W budynku znajduje się system zewnętrznego i wewnętrznego monitoringu z zapisem obrazu,system alarmowy,system napadowy i przeciwpożarowy. Wszystkie lokale dodatkowo posiadają niezależną klimatyzację,wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowo okablowanie ,które może być wykorzystane na potrzeby ; wideo domofonów,zamków magnetycznych itp... W budynku znajduje się głowica telefoniczna( można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych)oraz własna kotłownia. Parter to lokal biurowy o pow.100 m2 I piętro o pow.40 m2 -2 pokoje 26m2 i 10m2 ,toaleta i aneks kuchenny. II piętro o pow.40 m2 -2 pokoje 26m2 i 10m2 ,toaleta i aneks kuchenny. III i IV piętro to ; 2-poziomowe mieszkanie (lub biuro)o pow.85m2 z balkonem. Budynek jest całkowicie wykończony i gotowy do zasiedlenia. Do budynku przynależy prywatne podwórze z miejscem parkingowym a obok znajdują się 2 parkingi samochodowe. Do ceny zakupu należy doliczyć 8% VAT. Zapraszam do prezentacji.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES