NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum (a108970)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

450000zł (10465zł/m2)

43 m2 powierzchni • na parterze • stan Idealny
Nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy, jednopoziomowy, zlokalizowany w centrum Szczecina. Wejście do lokalu z ulicy. Duża przeszklona witryna zabezpieczona roletami. Lokal tworzony był z myślą o działalności handlowo-usługowej z przeznaczeniem pod kantor .Pierwsze pomieszczenie tworzy około 20 metrowa powierzchnia, dalej można wyodrębić mniejsze pomieszczenie obsługowe, zabezpieczone szybą pancerną, pomieszczenie socjalno-gospodarcze oraz łazienkę .Istnieje możliwość powiększenia pomieszczenia głównego usuwając ściany działowe, tworząc jedno duże biuro lub gabinet. Lokal jest w całości wykończony, z pełną instalacją elektryczno-gazową, alarmową, internetową i telefoniczną. W lokalu pozostaje wyposażenie do prowadzenia działalności kantoru: 3 szafy pancerne, tablica świetlna, sprzęt biurowy i częśc mebli. Ofertę gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES