NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Działka na wynajem - Szczecin, Szczecin (a234369)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

17990zł (5zł/m2)

3500 m2 powierzchni • Komercyjna • kształt: Prostokąt • dostępne sieci: elektryczność, wodociąg, gaz, kanalizacja sanitarna, • ogrodzenie: Siatka
Do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 3500m z dostępem do drogi publiczej prowadzącej do wyjazdu z miasta. Dodatkowo wg. potrzeb możliwość wynajęcia komfortowego biura o powierzchni do 60 m. Nieruchomość zabudowana jest dwupiętrowym, podpiwniczonym budynkiem biurowym oraz wiatą magazynową. Powierzchnia wiaty to 363m, jest ogrodzona siatką i zamykana. Na terenie nieruchomości znajduje się również wewnętrzny i zewnętrzny parking dla samochodów osobowych. Nieruchomość wyposażona jest we wszelkie niezbędne media, tj. energię elektryczną, bieżącą wodę, kanalizację i gaz. Ponadto, do nieruchomości doprowadzone są linie telekomunikacyjne. Cena do rozmów, należy doliczyć do niej należny podatek VAT. OFERTA DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Dodaj do notesu Drukuj ofertę
Zapytaj o tę ofertę
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES