NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Działka na sprzedaż - Dobra (szczecińska), Dobra (a100068)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

189000zł (132zł/m2)

1427 m2 powierzchni • Budowlana • dostępne sieci: elektryczność, wodociąg, gaz, kanalizacja sanitarna,
Uzbrojona w prąd, wodę i gaz (przyłącza na działce) działka budowlana objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka zlokalizowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. W bezpośrednim sąsiedztwie istnieje już zabudowa. Odległość od drogi Dobra-Wołczkowo-Szczecin wynosi 200 m. Bezpośredni dojazd drogą osiedlową. Plan miejscowy dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością lokalizacji usług nieuciążliwych. Dopuszczalna pow. zabudowy do 20% pow. działki. Maksymalna wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, 9 m do kalenicy. Dachy symetryczne o kącie nachylenia połaci głównych do 45 stopni. Polecamy ze względu na dobrą lokalizację, świetną cenę i możliwość szybkiej zabudowy.

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES