NH
O portalu Jak kupić Jak sprzedać Jak wynająć Poradnik Kontakt
ID oferty

Dom na sprzedaż - Dobra (szczecińska), Dobra (a100916)

Zapytaj o tę ofertę
Zdjęcie nieruchomości

650000zł (2031zł/m2)

320 m2 powierzchni • z 1000 m2 działki • 5 pokojowy • 0 piętrowy • Wolnostojący • wybudowany w 2009 roku
Do sprzedaży!!! Ciekawa propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu położonego w urokliwym i wyjątkowym miejscu!!! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący typu rezydencjalnego w stanie surowym zamkniętym położony w otulinie lasu, na uboczu miejscowości Dobra, w znacznej odległości od drogi głównej. Dom został ocieplony styropianem (15), wstawiono okna PCV, brak bramy garażowej, drzwi oraz wylewek na parterze. Wewnątrz nieruchomości rozprowadzono jedynie instalację elektryczną oraz doprowadzono wodę do budynku. W planach założono oczyszczalnię ekologiczną oraz ogrzewanie olejowe, ale istnieje możliwość doprowadzenia gazu i kanalizacji, które znajdują się w drodze głównej ok.200m od budynku. Powierzchnia użytkowa domu to 260m2, dodatkowo duży, garaż(60m2) w bryle budynku (nawet na 3 auta). Wdług planów przewidziano: PARETR 1) duży salon (65m2) z ładnym półokrągłym wykuszem, bardzo dobrze doświetlony dzięki bardzo dobrze rozplanowanym oknom. 2) kuchnia połączona z jadalnią (razem 37m2),widna i ustawna 3) toaleta dla gości 4) pomieszczenie gospodarcze * możliwość zrobienia sauny i jaccuzi. PIĘTRO (wylane schody) 1) 4 sypialnie (każdy po ok.20m2), z dwóch wyjście na duży ok.30m2 taras. 2) salon kąpielowy. Nad piętrem znajduje się strych - powierzchnia nieużytkowa. Oferta obejmuje dom posadowiony na 1000m2 działce, istnieje możliwość dokupienia większego areału (cena zależna od wielkości działki).

Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości Zdjęcie nieruchomości
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Administrator portalu nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Imię i nazwisko osoby kontaktowej *


Numer telefonu


Email *


Wiadomość


* Wypełnienie tych pól jest wymagane

Wyślij

Podane w formularzu dane podlegają przepisom Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

NOTES